Hokejista Martin Réway predčasne skončil v Hradci Králové, limitoval ho zdravotný stav

384109_russia_hockey_worlds 980a810975ef488789cb1cc69d1411c4 676x523.jpg

HRADEC KRÁLOVÉ 16. augusta (WebNoviny.sk) – Slovenský hokejový útočník Martin Réway už nie je hráčom HK Mountfield Hradec Králové.

Účastník českej najvyššej súťaže s ním predčasne ukončil spoluprácu, pretože bronzový medailista z juniorských MS v roku 2015 nie je v stopercentnom zdravotnom stave. Informoval o tom oficiálny web klubu.

Odporúčame:
Martina Réwaya stále limituje zranenie, tréner Hradca Králové je zatiaľ optimistom

„O Martine sme mali veľký záujem, o jeho hokejovom talente nie je pochýb. Verili sme, že v Hradci opäť naštartuje svoju kariéru a dobre zapadne do nášho tímu. Bohužiaľ, výrazne ho limitoval zdravotný stav, ktorý mu nedovoľoval spoločné tréningy s tímom ani štart v zápasoch,“ povedal tréner Hradca Králové Tomáš Martinec.

Dvadsaťtriročný Réway odohral väčšinu minulej sezóny v Slovane Bratislave, kde absolvoval 18 duelov v rámci KHL s bilanciou 1+4. Do slovenskej metropoly dorazil po krátkom pôsobení v zámorskej AHL, odkiaľ odišiel na vlastnú žiadosť po 5 štartoch v tíme Laval Rocket, v ktorých si pripísal dve asistencie. Šikovný krídelník predtým vynechal kompletný ročník 2016/17 pre problémy so srdcovým svalom.

Viac k témam: HK Mountfield Hradec Králové, Martin Réway
Zdroj: Webnoviny.sk – Hokejista Martin Réway predčasne skončil v Hradci Králové, limitoval ho zdravotný stav © SITA Všetky práva vyhradené.

16. augusta 2018

Odporúčané články