Hamšíkov Neapol hľadá ‚snajpera‘, príde Diego Costa?

Neapolčania síce po odchode kanoniera Gonzala Higuaína do Juventusu Turín vystužili ofenzívny post Poliakom Arkadiuszom Milikom z Ajaxu Amsterdam, stále však hľadajú typického útočného ‚snajpera’NEAPOL 9. augusta (WebNoviny.sk) – Španielsky futbalový reprezentant v službách anglického klubu FC Chelsea Diego Costa by mohol zamieriť do kádra úradujúceho talianskeho vicemajstra SSC Neapol. Informoval o tom denník Corriere dello Sport.

Odporúčame:

Neapol potvrdil predĺženie kontraktu s Hamšíkom

SSC Neapol predstavil náhradu za kanoniera Higuaína

Higuaín prestúpil z Neapola do Juventusu, suma je závratná

Hráčov agent Jorge Mendes údajne ponúkol služby 27-ročného brazílskeho rodáka vedeniu „Partenopei“. Neapolčania síce po odchode kanoniera Gonzala Higuaína do Juventusu Turín vystužili ofenzívny post Poliakom Arkadiuszom Milikom z Ajaxu Amsterdam, stále však hľadajú typického útočného „snajpera“.

Diego Costa je u súčasného zamestnávateľa momentálne v náročnej situácii. Po príchode talianskeho kouča Antonia Conteho majú „The Blues“ k dispozícii okrem Costu aj Loica Rémyho, Bertranda Traorého a Michyho Batshuayiho. Navyše, špekuluje sa o tom, že by sa mal z Evertonu vrátiť Belgičan Romelu Lukaku.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

9. augusta 2016

Odporúčané články