Foto: Polícia hľadá muža, ktorý by mohol objasniť krádež na autobusovej stanici v Bratislave

401543_kradez 2.jpg

BRATISLAVA 2. februára (WebNoviny.sk) – Policajti Okresného riaditeľstva policajného zboru v Bratislave I vyšetrujú okolnosti trestného činu krádeže, ku ktorému došlo v priebehu minulého týždňa na autobusovej stanici v Bratislave.

Ako agentúru SITA informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff, 26. januára krátko pred 07:00 doposiaľ neznámy páchateľ v priestoroch čakárne odcudzil príručnú tašku s obsahom osobných vecí poškodeného muža.

V tejto súvislosti sa obraciame na verejnosť so žiadosťou o stotožnenie neznámeho muža na priložených záberoch, ktorý by svojimi vedomosťami mohol napomôcť k náležitému objasneniu skutku. Akékoľvek informácie k totožnosti osoby na priložených fotografiách, k jej súčasnému pohybu alebo pobytu nám občania môžu oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície,“ uviedol hovorca.

Viac k témam: krádež, polícia pátra
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Polícia hľadá muža, ktorý by mohol objasniť krádež na autobusovej stanici v Bratislave © SITA Všetky práva vyhradené.

2. februára 2019

Odporúčané články