Cibulková si neudrží rekordnú priečku v rebríčku, predstihne ju minimálne Halepová

STUTTGART 25. apríla (WebNoviny.sk) – Slovenská tenistka Dominika Cibulková tento týždeň renkingovo už dopláca na zdravím vynútenú absenciu na turnaji WTA Premier Porsche Tennis Grand Prix na antuke v hale v nemeckom Stuttgarte.

Z aktuálnej rekordnej štvrtej priečky klesne v pondelok prinajlepšom na piatu. K 1. máju sa pred ňu dostane Simona Halepová. Rozhodlo o tom stredajšie víťazstvo Rumunky 6:2, 6:3 nad Češkou Barborou Strýcovou v osemfinálovom 2. kole v spomenutom Stuttgarte.

Odporúčame:
Cibulková už nemá dlahu na ruke, ale v Stuttgarte sa nepredstaví

Dvadsaťsedemročná Bratislavčanka Cibulková je tento týždeň aj v dosahu Garbine Muguruzovej-Blancovej: Španielka potrebuje na jej predstihnutie zisk titulu v Stuttgarte.

Zverenkyňa Matej Liptáka Cibulková si predminulý piatok počas prípravy zranila pri páde zápästie dominantnej pravej ruky, v pondelok jej sňali spevňujúcu dlahu a pokračuje v konzervatívnej liečbe. Okrem Stuttgartu absentovala aj vo víkendovom bratislavskom fedcupovom stretnutí Sloveniek s Holanďankami (2:3). Cibulková je na štvrtej pozícii od 20. marca.

Viac k témam: Dominika Cibulková, tenis
Zdroj: Webnoviny.sk – Cibulková si neudrží rekordnú priečku v rebríčku, predstihne ju minimálne Halepová © SITA Všetky práva vyhradené.

26. apríla 2017

Odporúčané články