Bývalý väzeň zastrelil na Nový rok svoje deti a ďalších členov rodiny, údajne si ho nevážili

365643_thinkstockphotos 71031658 676x447.jpg

BANGKOK 2. januára (WebNoviny.sk) – Muž z Thajska zastrelil na Nový rok šesť členov rodiny, medzi nimi aj svoje dve deti vo veku deväť a šesť rokov. Štyridsaťjedenročný muž následne spáchal samovraždu. Tragédia sa stala v južnej provincii Čumphon.

Podľa údajov polície prišiel páchateľ krátko po polnoci k domu rodiny svojej ženy, ktorej členovia vonku oslavovali. Bývalý väzeň, ktorý si za mrežami pre pokus o vraždu odsedel tri roky, sa s príbuznými pohádal a spustil paľbu.

Bol opitý a sťažoval sa na to, že si ho rodina dostatočne neváži, uviedol 33-ročný príbuzný, ktorý krviprelievanie ako jediný prežil.

Páchateľ sa rodine svojej ženy vyhrážal už aj v minulosti. Manželka počas osláv nebola doma. Podľa jednej štúdie, ktorú vypracovala univerzita vo Washingtone, patrí Thajsko k ázijským krajinám, kde sa pri zločinoch najviac používajú strelné zbrane.

Viac k témam: polícia, rodina, samovražda, streľba, väzeň
Zdroj: Webnoviny.sk – Bývalý väzeň zastrelil na Nový rok svoje deti a ďalších členov rodiny, údajne si ho nevážili © SITA Všetky práva vyhradené.

2. januára 2019

Odporúčané články