Bon Jovi predstavili nový singel This House Is Not For Sale

Ide o prvú ukážku z rovnomenného albumu, ktorý vyjde 21. októbra.BRATISLAVA 14. augusta (WebNoviny.sk) – Americká rocková kapela Bon Jovi zverejnila novú skladbu s názvom This House Is Not For Sale, pričom tak spravila priamo aj s videoklipom.

V ňom účinkujú aj noví oficiálni členovia formácie – basgitarista Hugh McDonald a gitarista Phil X. Novinka je prvým singlom z rovnomennej štrnástej štúdiovky, ktorá sa dostane do predaja 21. októbra.

Video: Bon Jovi – This House Is Not For Sale

Skupina Bon Jovi, ktorú v súčasnosti tvoria aj Jon Bon Jovi (spev, gitara), David Bryan (klávesy) a Tico Torres (bicie nástroje), vznikla v roku 1983 v New Jersey. Výraznejšie sa jej podarilo presadiť až s treťou štúdiovkou Slippery When Wet (1986), z ktorej pochádzajú napríklad skladby You Give Love A Bad Name, Livin‘ On A Prayer či Wanted Dead Or Alive. Medzi jej ďalšie hity patria piesne ako Bad Medicine, Keep The Faith, Bed Of Roses, Always, It’s My Life, Thank You For Loving Me, Have A Nice Day alebo (You Want To) Make a Memory. Kapela má na konte zatiaľ trinásť štúdioviek, z ktorých na celom svete predala viac ako 130 miliónov kópií. Jon Bon Jovi a bývalý člen, gitarista Richie Sambora sú od roku 2009 členmi Skladateľskej siene slávy.

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

14. augusta 2016

Odporúčané články