„Belasí“ opäť meškajú so septembrovou platbou za Zimný štadión Ondreja Nepelu, potvrdilo to aj mesto

412892_stadion 1 676x451.jpg

16.10.2019 (Webnoviny.sk) – Hokejový Slovan Bratislava pri zmene súťaže z KHL na domácu Tipsport ligu musel vyrovnať poriadny dlh za užívanie Zimného štadióna Ondreja Nepelu. Neprešlo však veľa času a „belasí“ opäť meškajú s platbou za užívanie arény.

Splátka mešká viac ako dva týždne

Ako informuje Marek Marušiak z RTVS, septembrová splátka pre mesto mešká už viac ako dva týždne.

„Vedenie Slovana sa navyše stále nedohodlo s mestom na novej zmluve, ktorú chceli obe strany uzavrieť po odchode belasých z KHL. Slovan je tak stále viazaný starou zmluvou, podľa ktorej musí platiť prenájom približne 800-tisíc eur ročne,“ napísal uvádza sa v správe na facebooku redaktora RTVS.

Prebieha rokovanie o nových podmienkach

Mesto Bratislava danú skutočnosť potvrdilo. „Môžeme potvrdiť, že k dnešku neevidujeme platbu nájomného od HC Slovan za september. Rokovania o nových podmienkach nájomných zmlúv prebiehajú. Do uzavretia nových zmlúv resp. dodatkov k jestvujúcim zmluvám platia doterajšie nájomné zmluvy. Skoré uzavretie novej zmluvy je teda aj v záujme HC Slovan, keďže klub teraz platí vyššiu sumu,“ napísalo vedenie mesta redaktorovi RTVS.

Viac k témam: Slovan v KHL, Tipsport liga
Zdroj: Webnoviny.sk – „Belasí“ opäť meškajú so septembrovou platbou za Zimný štadión Ondreja Nepelu, potvrdilo to aj mesto © SITA Všetky práva vyhradené.

16. októbra 2019

Odporúčané články